Protexin BALANCE

probiotikum & prebiotikum pro celou rodinu


 

·      sedm probiotických kmenů v kombinaci s prebiotiky

·      probiotika jsou přátelské střevní bakterie

·      prebiotika podporují činnost a početnost probiotik

 

Střevní mikroflóra má zásadní vliv na lidské zdraví. Tyto mikroorganismy žijící v tlustém střevě zajišťují správnou funkci trávícího a imunitního systému. Při porušení rovnováhy mezi nimi se dostavují zdravotní problémy. Tuto rovnováhu narušuje nevhodné stravování, užívání antibiotik, únava, stres.....

 

Složení:

kapsle – hydroxypropylmetylcelulóza; stearát hořečnatý; prebiotika - fruktooligosacharidy a probiotické kmeny: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus.  2 x 108 CFU (KTJ = kolonie tvořících jednotek) v denní dávce.       Obsahuje stopy sóji a mléčných produktů.      

 

Dávkování:

2 tablety denně,  zapít vodou po hlavním jídle. Produkt je notifikován na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék a nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. V případě těhotenství konzultujte užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte slunečnímu záření. Pokud okolní teplota nepřekročí 25°C není nutno ukládat v chladničce nebo klimatizovaném prostředí.

 

Balení:

60 tablet

 

Výrobce:

Probiotics International Limited, Velká Británie