Protexin RESTORE

probiotikum & prebiotikum pro miminka a malé děti


 

·      sedm probiotických kmenů v kombinaci s prebiotiky

·      probiotika jsou přátelské střevní bakterie

 

Střevní mikroflóra má zásadní vliv na lidské zdraví. Tyto mikroorganismy žijící v tlustém střevě zajišťují správnou funkci trávícího a imunitního systému. Při porušení rovnováhy mezi nimi se dostavují zdravotní problémy. Tuto rovnováhu narušuje nevhodné stravování, užívání antibiotik, únava, stres.....

 

Složení:

prebiotika - fruktooligosacharidy 990mg v jednom sáčku a probiotické kmeny: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus bulgarius. 1x109 CFU (KTJ = kolonie tvořících jednotek) v denní dávce. Obsahuje stopy sóji a mléčných výrobků.

 

Dávkování:

1 sáček denně s jídlem nebo po jídle. Obsah sáčku vmíchejte do vody nebo mléka, případně džusu. Produkt je notifikován na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék a nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. V případě těhotenství konzultujte užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte slunečnímu záření. Pokud okolní teplota nepřekročí 25°C není nutno ukládat v chladničce nebo klimatizovaném prostředí.

 

Balení:

16 sáčků

 

Výrobce:

Probiotics International Limited, Velká Británie

 

 

Attachments:
Download this file (Probiotika_letáček_humánní.pdf)Protexin_letáček[ ]1211 kB