Heřmánkové pastilky…příchuť MÁTY peprné

 

„Vychutnejte si šálek blahodárného heřmánkového čaje“ v každé pastilce.


 

·   Dánský výrobce je zárukou prvotřídních surovin v pověstné skandinávské kvalitě a jejich zpracování v souladu s nejnovějšími poznatky.

·     Tyto pastilky nejsou bonbony.

·     Jejich složení využívá obecně známých vlastností heřmánku lékařského a třapatky nachové.

·     Tři druhy pastilek.

 

Složení:

umělá sladidla Xylitol a Sorbitol, med, máta peprná (Menthae piperita L.) 80 mg v jedné tabletě, třapatka nachová (Echinacea purpurea) 25 mg v jedné tabletě, plniva: mikrokrystalická celulóza, glukóza; leštící látky: stearan hořečnatý, kysličník křemičitý; heřmánek lékařský (Chamomilla recutita) 16 mg v jedné tabletě; ochucovadlo: mentol; stabilizátor: maltodextrin, arabská klovatina (Acaciae gummi). Obsahuje cukr a umělá sladidla.

 

 

Dávkování:

1-2 tablety každou hodinu nebo podle potřeby, nechte pomalu rozpustit v ústech. Maximálně 20 tablet denně. Produkt je notifikován na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék a nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. V případě těhotenství konzultujte užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. 

 

Balení:

20 tablet

 

Výrobce:

InnoPharma (Diafarm A/S) Vejle, Dánsko

 

Attachments:
Download this file (PASTILKY produktovy list.pdf)Pastilky_produktový list[ ]1993 kB