DermalEase 

je ve formě pěny (DermalEase Mousse) a pleťového mléka (DermalEase Drops)

  • Dvojitá podpora pro zdravou, vyživenou a hydratovanou pokožku.
  • DermalEase obsahuje nové přísady Biosfeen a Dermial.
  • Biosfeen podporuje tvorbu zdravé epidermální bariéry.
  • Dermial podporuje zdravou dermis a normální hydrataci pokožky.

DermalEase obsahuje Biosfeen, jedinečný Dermial® (kyselina hyaluronová) sfingolipidový extrakt složený z ceramidů a esenciálního prekurzoru ceramidu(sfingomyelin), u kterého bylo prokázáno, že podporuje produkci endogenních ceramidů, poskytuje podporu pro zdravou tvorbu kožní bariéry a zdravou úroveň hydratace pokožky.

Biosfeen® (sfingolipidy)

Sfingolipidy - bioaktivní voskové lipidové molekuly jsou hlavní složkou zdravé pokožky. Nejhojnějšími epidermálními sfingolipidy jsou ceramidy, které jsou syntetizovány v keratinocytech ve vrstvě stratum granulosum před transportem do stratum corneum, nejvzdálenější epidermální bariérové vrstvy.

 

Dermial® (kyselina hyaluronová)

Kyselina hyaluronová je glykosaminoglykan, který má řadu důležitých fyziologických a fyziochemických funkcí při výrobě a udržování zdravé pokožky. Díky jedinečné schopnosti vázat a zadržovat molekuly vody má klíčovou strukturální roli v extracelulárním matrixu pojivové tkáně (ECM), udržuje hydrataci pokožky, turgor a poddajnost. Vyrobeno především dermálními fibroblasty, ECM obsahuje většinu kožní kolagenové sítě a tvoří většinu dermis. Kyselina hyaluronová, u které se dříve předpokládalo, že je strukturální molekulou v kůži, je nyní známa tím, že hraje klíčovou roli při obnově kůže: podporuje proliferaci, diferenciaci a migraci dermálních fibroblastů a keratinocytů a zvyšuje dermální elastin a produkci ECM.
DermalEase obsahuje Dermial, jedinečný extrakt na bázi kyseliny hyaluronové, u kterého bylo prokázáno, že podporuje proliferaci a migraci fibroblastů a pomáhá udržovat normální úroveň hydratace pokožky.


DermalEase Drops

Balení: 8 x 2ml pipety v krabičce
Oblast aplikace: ošetření menších ploch
Aplikujte jednu pipetu týdně. Na oblasti kůže, která potřebuje zvláštní podporu, aplikujte dvakrát týdně. Pokračujte v používání po dobu 4-8 týdnů nebo podle potřeby.
Obsah pipety naneste a vmasírujte přímo na kůži psa nebo kočky. V případě potřeby rozdělte srst.

 

DermalEase Mousse

Balení: 250 ml
Oblast aplikace: ošetření větších ploch
Aplikujte dvakrát týdně, minimálně po dobu 4 týdnů. Poté aplikujte jednou týdně. Používejte po dobu nezbytně nutnou.
Pěnu naneste přímo na kůži psa nebo kočky. V případě potřeby rozdělte srst nebo léčené místo vyholte. Pěnu jemně rozetřete po postižené oblasti, dokud nebude zcela vstřebána.

Vyvarujte se kontaktu s očima, sliznicemi, ústy a jinými citlivými oblastmi. Naneste na čistá a suchá místa a nechte působit alespoň 48 hodin . Po aplikaci zabraňte zvířeti oblast olizovat, dokud místo nebude suché.